Ohlédnutí za prázdninami
03.09.2020, Toušek Milan, článek, 8 fotek

Ohlédnutí za prázdninami

Ani o prázdninách naši baseballisté a baseballistky nezaháleli – v červenci se někteří naši hráči (Kája Hajný, Kuba Fischer a Tobík Havel) zúčastnili baseballového tábora v nádherném prostředí Rychlebských hor – pro případné zájemce o další ročníky doporučuji shlédnout videa z jednotlivých dnů zde: https://www.youtube.com/c/TaborCernyPotokCz/search?query=prvn%C3%AD+liga.

Na konci prázdnin se konal velmi dobře hráčsky obsazený turnaj Back to School (http://back-2-school.net/), ve kterém nastoupil i tým Northwest Warriors složený ze zástupců regionálních klubů. My jsme v něm měli zastoupení ve dvou věkových kategoriích – za U13 nás reprezentoval Adam Kyncl a za U11 Kája Hajný. Díky!

K prázdninám již tradičně patří naše soustředění, opět jsme se ubytovali na Tyršáku a na kolech dojížděli trénovat na naše hřiště. Dopoledne jsme vždy měli zpestřené přítomností atletické trenérky Kateřiny Mastné, která nás po prázdninách pěkně rozhýbala. Zatímco dny jsme trávili intenzivním trénováním všech baseballových dovedností, večery jsme věnovali neméně intenzivní zábavě (hledání „měniče“, pantomima, kytara…). Nechte si vyprávět! A i když nám počasí moc nepřálo a na konci soustředění nás dokonce zahnalo do aquaparku, všichni jsme si ho užili a byla radost vidět, jak po prázdninách zase „naskakují“ prázdninami hluboko zasunuté dovednosti. Budou se nám do zbytku sezóny hodit. Moc díky všem za účast na soustředění, povedlo se i díky vám!

<<< zpět