První mužský baseballový zápas v Rakovníku
05.10.2020, Toušek Milan, článek, 1 fotka

První mužský baseballový zápas v Rakovníku

V sobotu 3.10.2020 proběhl historicky první mužský baseballový zápasu v Rakovníku. Proti domácím baseballistům Red Crayfish B se v přátelském duelu postavili hráči Sharks Spálené Poříčí. Týmy se rozešly smírně, první zápas jsme vyhráli 3:1, druhý vyhráli Žraloci 6:3. Děkujeme soupeři za krásné odpoledne.

Bohužel zápas ukázal, že naše hřiště není rozměrově pro mužský baseball dostačující, když se našim hráčům i hráčům soupeře podařilo několikrát odpálit míč na parkoviště a tenisové kurty vedlejšího areálu.

Takže nám zbýva jediné - hledat prostory pro mužské baseballové hřiště dál. Současný areál je v pohodě pro dětský a kadetský baseball, pro mužský nikoliv. Pro softball je hřiště rozměrově OK, bohužel pro soft zase zatím nemáme dostatek zájemkyň, abychom mohli sestavit dívčí, juniorský či ženský tým. Ale neházíme flintu do žita, úspěchy přinese jen kontinuální náborová práce a postupný rozvoj. Když byste věděli o zájemcích či zájemkyních o baseball či softball, neváhejte nás kontaktovat.

Baseball a softballu zdar. Vaši Red Crayfish Rakovník.

<<< zpět