Red Crayfish vs Eagles Praha - U11
01.06.2021, Administrátor, U11, 8 fotek

Red Crayfish vs Eagles Praha - U11

Tuto sobotu jsme otevřeli letošní sezónu zápasem kategorie U11, na našem hřišti jsme přivítali soupeře Eagles Praha. Vstup do sezóny nám úplně nevyšel, oba zápasy jsme prohráli. Soupeř byl lepší především ve čtení našeho nadhozu – i když bylo k vidění několik pěkných soupeřových odpalů (včetně dvou homerunů), většina jeho bodů vznikla z posunu na první metu zdarma za čtyři bóly (base on balls). My jsme tak pevné nervy a dobré oko na pálce neměli a velmi lacino jsme soupeřům dávali strike-outy. Je však třeba říci, že čtení živého nadhozu soupeře je novinkou v této věkové kategorii a pro většinu našich hráčů to byla premiéra (doposud zažili tzv. coach-pitch, kdy nadhazuje hráčům jejich vlastní trenér a ten se je - na rozdíl od soupeřova nadhazovače - nesnaží vyautovat :-)). Víme tedy, na co se v tréninku soustředit. Určitě také zapracujeme na souhře nadhazovač – chytač, kde je co zlepšovat, ale vzhledem k počtu proběhnutých letošních tréninků předvedli naši kluci slušný výkon.

Za zmínku stojí i to, že tento zápas byl první v kariéře pro nováčky Radima a Petra, a vůbec se jim nevedlo špatně – Petrem chycený luft na centru (rozuměj aut chycením míče ze vzduchu ve středním zadním poli) byl prostě parádní!

Díky všem hráčům a rodičům, že si na zápas vyhradili čas, byť je vše velmi hektické. Máme radost, že si zase můžeme zahrát!


Hráli jsme ve složení:

Jakub Fischer (2,3,1), Josef Podpěra (3,1,6), Vojtěch Dvořáček (5), Ondřej Toušek (1,2), Michal Kadeřábek (4), Petr Němec (8), Ondřej Pužman (6,1), Matyáš Kácha (7) a Radim Štekl (9)

<<< zpět