Red Crayfish hledají nové talenty
29.01.2019, Administrátor, nippers, 1 fotka

Red Crayfish hledají nové talenty

Přihlásit se mohou chlapci i dívky ve věku 6-14 let
 
Tréninky jsou:
  • od 1.6.2021 jsou tréninky pondělí a čtvrtek od 17.00, na hřišti Sprifield park (Na studánkách u Cafexu)
 
Naše tréninky nejsou zaměřeny jen na baseball, ale i na další sportovní dovednosti. Atletika, gymnastika, orientace v prostoru, rychlé rozhodování a spousta dalších psychomotorických dovedností. Baseball je kolektivní sport individualit, a proto zde najde uplatnění široké spektrum somatotypů od rychlých mrštných atletů po silové typy hráčů.
Našim cílem je vychovávat z dětí sportovce, kteří se budou sportem bavit a když z výběru mnoha dalších sportů zakotví zrovna u baseballu tak nás to velice potěší.
 
Hráčům nabízíme během sezóny přátelská i mistrovská utkání, turnaje, soustředění atp. Během zimní sezóny odehrajeme několik halových turnajů.
Většinu akcí odehrajeme o víkendech buď v Rakovníku, nebo v přiměřených dojezdových vzdálenostech (střední, severní Čechy, Praha)
 
Pro začátek s baseballem není potřeba žádné speciální vybavení jen sportovní oblečení a chuť s námi sportovat.
Začínající hráče vybavíme v začátcích erární výzbrojí (rukavice, helmy, pálky atd.)
Pokud Vás baseball nadchne, že budete potřebovat vlastní vybavení rádi Vám s jeho výběrem poradíme.
 
Naše baseballová mládež je součástí DDM Rakovník, kde se platí 700,-kč ročně za sportovní kroužek, dále jsou hráči registrovaní v klubu RC Rakovník, ČUS A ČBA a zde se platí jednorázový roční příspěvek o jehož výši Vás budeme informovat na prvních trénincích.
 
Pro bližší informace volejte 731 145 014
 
Sportu zdar a BASEBALLU zvlášť.
<<< zpět